Наша школа

ВЕЛИКОКРУЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПИРЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Великокручанська ЗШ І-ІІІ ст. – державно – громадський загальноосвітній навчально - виховний заклад, який організовує свою діяльність на ґрунті національної культури і національних традицій, який за змістом, формами роботи відповідає національно – культурним потребам України.

ГОЛОВНОЮ МЕТОЮ ДІЯЛЬНОСТІ НАШОЇ ШКОЛИ Є ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ВИСОКОІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ, СВІДОМОЇ ОСОБИСТОСТІ В ЗОНІ ЇЇ ПОТЕНЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ, ГОТОВОЮ ДО КОНКУРЕНТНОГО ВИБОРУ СВОГО МІСЦЯ В ЖИТТІ.

На даний час колектив школи: 125 учнів, 18 педагогів та близько 240 батьків.

В школі ефективно діє система роботи з обдарованими дітьми – через участь в учнівських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах, проектну діяльність, а також через широке розгалуження факультативів, спецкурсів, гуртків та індивідуальних занять.

Особливу увагу  колектив школи приділяє екологічному вихованню школярів, краєзнавчій роботі. З цією метою у план роботи школи внесено розділ “Екологічне виховання”, в початковій школі з метою індивідуалізації навчання розпочате поетапне введення навчання "за чотирма напрямками". Вчителями проводиться велика кількість заходів з охорони навколишнього середовища, розробляються туристсько-краєзнавчі маршрути, екологічні  стежини, з 2009 року працює шкільне лісництво.

Герб школи

Гімн школи

Кожного дня зустрічаєш всіх нас,

Ти у житті, наче сонячне коло.

Знаємо, прийде для кожного час.

Низько вклонитись тобі, наша школо!

Дякуєм щиро своїм вчителям,

Тим, хто сьогодні життю нас навчає.

Знаємо, як пощастило всім нам –

Кращої  школи ніж в Кручі немає!

ПРИСПІВ:

Наша школа –це  наша надія

Наша школа – це кроки до мрії

Школа в Кручі  – моя ти опора

Мирного неба тобі моя школа!

Дзвоник шкільний нас вітає щодня,

З ранку до тебе ведуть всі дороги,

Школо, ти всім нам даруєш знання,

Друзів надійних і смак перемоги!

Поряд з тобою все наше життя,

Разом в житті  обираємо долю,

Разом будуєм своє майбуття

В рідній країні у щасті і волі

ПРИСПІВ:

Наша школа –це  наша надія

Наша школа – це кроки до мрії

Школа в Кручі  – моя ти опора

Злетів високих тобі моя школа!