Семінари, конференції, педради

Тематика засідань педагогічної ради

Тематика, зміст

Серпень

1. Про аналіз освітнього процесу за 2020-2021н.р. та визначення завдань на наступний рік.

2. Затвердженняплану роботи школи на 2020-2021н.р.

3.Про реалізацію Концепції «Нова українська школа».

4. Про затвердження освітньої програми закладу на 2021-2022н.р..

5. Про вивчення стану викладання навчальних предметів у 2021-2022н.р..

6. Про затвердження перспективного плану роботи школи.

7. Про затвердження тимчасового порядку організації освітнього процесу у школі, режиму роботи школи на 2021-2022н.р..

8. Про педагогічне навантаження вчителів на 2021-2022 н.р.

9. Про вимоги щодо ведення шкільної документації.

10. Про закріплення класів і кабінетів.

11. Про організацію роботи професійних педагогічних спільнот школи на 2021-2022 н.р.

12. Про використання під час організації освітнього процесу навчальних планів, навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, позитивне рішення Колегії Міністерства освіти і науки України.

13.  Про атестацію та проходження курсів підвищення кваліфікації та затвердження Положення про порядок визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників ВеликокручанськоїЗШ І-ІІІ ст.

13.  Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

14. Проведення навчальної практики та навчальних екскурсій в 2021-2022 н.р.

15. Вимоги до оцінювання учнів проводити відповідно до критеріїв оцінювання.

16. Про використання мобільних телефонів в освітньому процесі.

17.  Про затвердження плану заходів протидії булінгу в школі.

18. Про формування інформаційно-комунікаційної компетентності та мобільності педагогічних працівників школи та перехід на ведення електронних журналів та щоденників.

1.  Булінг в освітньому закладі. Шляхи його виявлення та попередження в школі.

2. Про затвердження медичних груп.

3. Організація дистанційного та змішаного форматів навчання у зв’язку з епідеміологічною ситуацією.

Заступник директора,  психолог, медична сестра

Листопад

1. Про стан  безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної безпеки, дитячого дорожньо–транспортного травматизму учасників навчально – виховного процесу.

2. Інформаційно-методичне, матеріальне забезпечення навчально-виховного процесу НУШ у 2021-2022н.р.

3. Шляхи забезпечення співробітництва педагогічного колективу, учнів і батьків в умовах дистанційного навчання.

Заступник директора,голови ППС

Січень

1.Про підсумки навчально – виховної роботи за Ісеместр 2021 – 2022 н.р.

2. Про попереднє затвердження претендентів на отримання документів з відзнакою учнів 9  та 11-го класу.

3. Про стан відвідування учнями навчальних занять

4. Використання інноваційних освітніх технологій задля підвищення мотивації розумової праці учнів на уроках природничих наук.

Голови ППС

соц. педагог

Класні керівники

1. Творчі звіти вчителів, що атестуються.

2. Формування позитивної мотивації до навчання в умовах дистанційної та змішаної форми навчання.

3. Про стан роботи педколективу щодо виховання в учнів відповідального ставлення до свого власного здоров’я і здоров’я інших як до найвищої цінності суспільства.

Адміністрація,

вчителі, що атестуються, голови ППС

Квітень

1. Про організоване0 закінчення 2021-2022 навчального року та проведення ДПА. Затвердження вибору предмету ДПА в 9–му класі

2.  Про роботу педагогічного колективу щодо профілактики правопорушень, дитячої злочинності та бездоглядності.

Адміністрація, соціальний педагог

Травень

1. Про нагородження похвальними листами та грамотами учнів у 2021/2022 навчальному році.

2. Про виконання навчальних програм і планів за 2021-2022 навчальний рік.

3. Про підсумки методичної роботи у 2021-2022 навчальному році.

Червень

1. Про розгляд проєкту « Робочого навчального плану школи» на 2022/2023 навчальний рік.

2. Про переведення учнів 1 – 10 класів до наступних класів.

3. Про  випуск  учнів  11 класу зі  школи .

Оголошення

У березні 2020 року на базі Великокручанської  зш І-ІІІ ступенів відбудеться районний семінар-практикум вчителів англійської мови.

Тема наступної наради при директорі:  1. Про Хід атестації педагогічних працівників у 2019-2020 навчальному році та виконання плану курсової перепідготовки за 2019 рік. 2. Організація повторення учнями вивченого матеріалу.

Тема наступної педради: 1. Про стан викладання англійської мови.      2.Про хід атестації педагогічних працівників у 2019-2020 навчальному році.                                                                                                                          3. Про вибір 3-го предмета для проведення ДПА учнів 9 класу